Imprezy firmowe

Imprezy firmowe z przytupem 

Organizacja eventów, spotkań integracyjnych i przyjęć prywatnych

Perfekcjonizm w każdym calu, który jest wynikiem głębokiej pasji i zaangażowania w pracę. Tak w kilku słowach możemy opisać nasze działania. Organizacja eventów i oprawa muzyczna imprez firmowych to dla mojego zespołu prawdziwa przyjemność. Nigdy nie kroczymy ścieżką przymusu i obowiązku. Naszym celem jest poczucie satysfakcji i zadowolenia każdej ze stron, również i naszej. Dlatego właśnie jesteśmy tak bardzo żądni nowych wyzwań. Gotowi i zdeterminowani do działania z niecierpliwością czekamy na wdrożenie w życie naszych i Twoich pomysłów na organizację najlepszej imprezy firmowej. 

Mój zespół profesjonalistów gwarantuje kompleksową organizację eventów i obsługę zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i masowych imprez integracyjnych.

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie:

 • Eventy firmowe
 • Imprezy tematyczne
 • Imprezy jubileuszowe
 • Imprezy okolicznościowe
 • Imprezy integracyjne
 • Bankiety, gale, dancingi, cocktail – party, buffet dinner
 • Konferencje biznesowe
 • Szkolenia i prezentacje
 • Pikniki firmowe
 • Rodzinne uroczystości
 • Festyny
 • Koncerty.

Liczby to dla nas wyzwanie, któremu z satysfakcją stawiamy czoła. Nie przerażają nas autokary wypełnione pracownikami zmierzającymi na kilkudniowy wyjazd integracyjny za miasto. Jeśli Twój plan obejmować będzie 100, 500 ,a nawet 1000 osób gwarantujemy, że nikt nie wróci z imprezy z niezadowoloną miną. Po takiej organizacji wycieczki integracyjnej i kompleksowej obsłudze imprezy z pewnością wrócisz do nas ponownie wraz ze swoją ekipą na kolejne firmowe wydarzenie. 

Profesjonalne planowanie i organizacja imprez firmowych

Jak zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników? Możliwości jest mnóstwo. Tak naprawdę, jeśli uda ci się znaleźć kreatywnego magika (czyli mnie!) w kwestii zaaranżowania wybranego miejsca na udaną imprezę firmową, to nic nie stanie mu na przeszkodzie.  Otwarta przestrzeń to nasza specjalność! Plener, zajazd, gospoda w samym środku lasu czy też ośrodek rekreacyjny położony tuż nad jeziorem, to idealne miejsca na zabawę pracowników i pogłębienie relacji na płaszczyźnie prywatnej.

Pikniki dla firm i niezapomniane imprezy integracyjne na świeżym powietrzu

Z dowolnego miejsca w Polsce w komfortowych warunkach wewnątrz autokarów, przetransportujemy wszystkich uczestników wyjazdu integracyjnego do wyznaczonego celu. W czasie podróży zapewniamy profesjonalny catering, który będzie doskonałą zapowiedzią zbliżającego się wydarzenia. Każda propozycja menu i przekąsek opracowywana jest przy współpracy z uznanymi kucharzami i wybitnymi cukiernikami. Świeże produkty, regionalna kuchnia, ekskluzywne przystawki bądź swojskie potrawy na grillu czy ognisku. Każdy szczegół wyżywienia na wyjeździe integracyjnym, a także uroczysty poczęstunek na evencie firmowym zostaną dopracowane w najdrobniejszych szczegółach przez profesjonalnych kucharzy. 

Pikniki dla firm kojarzą się wszystkim z pełną swobodą, brakiem skrępowania, porzuceniem stresu i chwili zapomnienia od codziennych zawodowych zobowiązań. Na chwilę zapomnicie o hierarchii obowiązującej w firmie. Szef stanie się kompanem w paintballu, a pracownik z innego działu kumplem do wieczornych rozmów przy ognisku. Bez względu na rodzaj, formę i wielkość organizowanego spotkania dla firm posiadamy szeroki wybór wciągających do aktywności rozrywek dla dorosłych. 

Jakie zabawy integracyjne na imprezę firmową przygotujemy na Twoje życzenie? Jakie wybrać atrakcje na wyjazd integracyjny dla pracowników? Oto kilka przykładów:

 • Gry w paintball
 • Wyścigi quadów
 • Regaty na żaglówkach
 • Mecze piłki nożnej (rozgrywka)
 • Kula sferyczna
 • Gry siłowe – młot, kopacz, bokser, byk rodeo 
 • Ognisko pod wiatą, grill
 • Park linowy.

Wyjazdy integracyjne dla pracowników – Oferta specjalna 

Dla osób organizujących pikniki firmowe do 100 osób mamy specjalną ofertę: prywatny ośrodek na Mazurach, położony nad jeziorem Roś – WROTA MAZUR. Zobacz, co kryje się za tą ofertą:

– zakwaterowanie w 8-osobowych domkach,

– całodobowy dostęp do restauracji,

– elegancka sala koherencyjna,

– korty tenisowe,

– miejsca wyznaczone na ognisko,

– wiata imprezowa,

– prywatna plaża,

– plac zabaw,

– 30 żaglówek DELPHIA (dla zainteresowanych możliwość organizacji oficjalnych regat pod patronatem PZŻ).

Oprawa muzyczna imprezy i obsługa techniczna eventów firmowych

Może być głośno, hucznie i totalnie wystrzałowo. Może też być uroczyście, kameralnie i koncertowo z zachowaniem najwyższego stopnia elegancji. A wszystko to za sprawą najlepszego DJ i wodzireja, który będzie do Twojej dyspozycji przez całą imprezę. Wymarzłeś sobie koncert gwiazd? I tu również stajemy na wysokości zadania, spełniając oczekiwania naszych Klientów. Współpracujemy z wieloma agencjami i managerami. Zaproponuj kogoś, a my sprawdzimy jego cenę i terminarz. 

Koniecznie zapoznaj się z zakładką „O mnie” w której znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące mojego zawodowego doświadczenia i zasięgu działań całego zespołu współpracowników.