Wesela

Jak zorganizować przyjęcie weselne na 100 osób? Liczby nie stanowią dla mojego zespołu problemu. Ogarniemy organizację zarówno kameralnego przyjęcia weselnego na 20, 50 osób, jak i 500. Jeśli powiesz: 1000, będziemy gotowi! Nie straszne nam duże, głośne wesele w greckim stylu. Nigdy nie ignorujemy oczekiwań naszych Klientów. Możecie być pewni, że w Wasze ręce trafią najlepsze z możliwych propozycje, ale to Wy przy profesjonalnym wsparciu podejmiecie ostateczną decyzję i wybierzecie właściwe pomysły na wesele. Razem będziemy dążyć do wymarzonego celu, a więc do momentu uzyskania najlepszych wrażeń słuchowych i wzrokowych.   

Co możemy Wam zaoferować

Wszechstronność w organizacji wesela

To nasze drugie imię. Oczyma wyobraźni jesteście w klasycznych stylizacjach i tradycyjnym wnętrzu, a może nowoczesne aranżacje to klimat, w którym czujecie się najlepiej? Pełni ikry, wigoru i temperamentu oferujemy Wam kreatywną organizację i przebieg całego wesela na terenie 300km od Warszawy

Doświadczenie w prowadzeniu wesel i imprez masowych

Za nami ponad 30 lat pracy z ludźmi podczas organizacji dużych wesel, kameralnych przyjęć oraz imprez masowych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, bo to właśnie aranżacja ważnych wydarzeń i eventów doprowadziła nas do miejsca, w którym śmiało możemy powiedzieć, że SPEŁNIAMY MARZENIA NASZYCH KLIENTÓW. Otwarci na potrzeby Państwa Młodych tworzymy spójny i dopracowany w najmniejszych szczegółach program wesela

Więcej informacji na temat doświadczenia w organizacji wesel i innych przyjęć znajdziecie w zakładce ,,o mnie’’ tutaj.

Najlepszy DJ i wodzirej na wesele 

Zastanawiacie się jaki wodzirej na wesele będzie najlepszym wyborem, a może w ogóle czy potrzebny wodzirej na wesele? Pamiętajcie o jednym! Doświadczony DJ i wodzirej na wesela to najistotniejszy element organizacji całej imprezy. Porywający do zabawy, pomysłowy i fenomenalny w swoich działaniach wodzirej na wesele, to wizytówka Państwa Młodych. Moje nietuzinkowe propozycje programu wesela nadadzą niepowtarzalnego kształtu i klimatu, który na długo pozostanie w pamięci Państwa Młodych i wszystkich zaproszonych gości.

Jako Piotr DJ VIP oferuję Wam:

oprawę muzyczną na wesele – przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu nagłośniającego oraz wszechstronnego repertuaru utworów obejmujących polskie i światowe hity. Do mojej bazy przebojów dodaję ulubione kawałki muzyczne Młodej Pary i gości. 

profesjonalne prowadzenie wesela – charyzmatyczny wodzirej na wesele jest niczym AS w rękawie Państwa Młodych, którym zaskoczą zaproszonych gości. Jako profesjonalny wodzirej na wesele z wieloletnim doświadczeniem, zdejmę z Was cały stres i ciężar obowiązku prowadzenia imprezy. Skrupulatnie zajmę się całym przebiegiem wesela według wcześniej ustalonego harmonogramu i programu wesela. Nie boję się również spontanicznych działań, które wychodzą mi doskonale. Pierwszy taniec, toasty, animacje, konkursy weselne, zabawy ruchowe, dedykacje gości, organizacja oczepin, organizacja poprawin – nie martwcie się, to wszystko jest w moich rękach! 

Spektakularne wrażenia

– kompleksowe oświetlenie wesela, dekoracje świałem

– profesjonalny sprzęt nagłaśniający – pliki mp3 w jakości FLAC (ponad 10 tysięcy utworów muzycznych), 320kb/s miksowane na profesjonalnej konsoli PIONIER DDJ-1000

– efekty specjalne podczas wesela – lasery, ciężki dym (idealny do pierwszego tańca Państwa Młodych), bańki różnej wielkości, konfetti itp.

– a także przy współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami: foto budka, lampiony, profesjonalne pokazy fajerwerków, fotografia i video ślubne.

Zgrany zespół

Wesela prowadzę w kilkuosobowym  zespole. To jednak nie koniec. Jestem elastyczny i gotowy do wyzwań. W zależności od potrzeb Klientów, miejsca wydarzenia i wielkości organizowanego przyjęcia, moja profesjonalna ekipa się powiększa o nową siłę, energię i wsparcie. Wesele na wiele osób to dla mojego zespołu czysta przyjemność. 

Dlaczego jesteśmy tak wyjątkowi?

  • Nigdy nie powielamy czyichś pomysłów podczas organizacji wesel – stawiamy na unikatowy styl, oryginalność i własną inicjatywę. Znamy różnicę między inspiracją a kopiowaniem pomysłów i programu wesela. Razem z Młodą Parą tworzymy zespół, który dzięki oryginalnym wyborom kreuje niezapomniane wrażenia.
  • Słuchamy naszych Klientów – liczy się szczęście Państwa Młodych i ich poczucie spełnienia. Chcemy usłyszeć od Was: To jest to! 
  • Nadajemy kształty marzeniom zakochanych – to nasza złota myśl, którą kierujemy się podczas organizacji wesel.
  • Profesjonalny DJ i wodzirej na wesele – jestem filarem całego zespołu. Kreuję atmosferę weselnego przyjęcia. Moja intuicja w sprawie nastroju i aranżacji sali nigdy nie zawodzi. Zobaczę to, czego inni nie widzą. Po zachowaniu, mimice i energii gości wytypuję właściwą muzykę na przyjęcie weselne. Kiedy podczas wesela z klubową muzyką nagle okaże się, że Wasi goście oczekują disco – polo, dostaną to!